Saat :
Ürünler
özaktif
ozaktif
özaktif

Inkjet Kodlama Cihazları

özaktif

Mobilya Aksesuarları

  Mobilya, asansör, yatçılık, karavan, Karoser ve diğer sektörler için.
Diğer Menteşe Türleri
  Kendinden kapanan menteşeler
özaktif
İlk yardım ve Steril Ürünler
  Hastane, yemekhane, deniz ürünleri, süt ürünleri , mikrobiyolojik ürünler, kimyasal ürün numuneleri için.
  Kargo, bankacılık, kakliye, yakıt nakliyesi için.
özaktif
Zirai Makineler ve Ekipmanlar
Çim Biçme Makineleri
  Hazır Çim biçme Makinesi
Hazır Çim Bakım Makineleri
  Çim üretim tesisleri ve spor sahaları...
Biçilmiş Çim Toplama Makineleri
  Çim üretim tesisleri ve spor sahaları.
Hazır Çim Kalıp Kesme Makineleri
  Çim Üretim tesisleri
Hazır Çim Yetiştirme Ağı
 

Çim Üretim tesisleri .Hazır çim yetiştirme ağı serme makinesi

Hazır Çim Yetiştirme Ağı Serme Makinesi
özaktif
Güneş Enerjisi Ürünleri
Park ve Bahçe Aydınlatmaları
Sokak ve Cadde Aydınlatmaları
Led Lambalar Spot
Led Lambalar - Cadde ve Duvar Aydınlatması
 

• La Florida

82R Gücüyle Farklı
Mil 39R Sektörün sınırlarını belirleyen yüksek performans
İstenilen ölçüde torna: 3 mm’den 40 mm’ye kadar herşey mümkün
İstenilen boyutta baskı: 1 mm’den 20 mm’ye kadar 360º çözümler
82C Gücüyle Farklı
Kendi Kapanır Yangın kapısı Menteşesi
 
• La Florida

La Florida, mobilya, kapı ve pencere çerçevelerinin menteşeleri, millieri ve diğer tertibatlarının imalatı konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Küçük bir torna atölyesi olarak doğmuş, otuz yıl içerisinde büyüyerek günümüzdeki halini almıştır. Bir zanaatkar inceliğiyle en küçük detaylara bile özen gösterirken, teknolojiyle desteklenen üstün kalitesiyle müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilmesi, firmanın en güçlü özelliğidir. La Florida, Avrupa ve Akdeniz ülkelerinde, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da ürünlerini tüketicilere sunmaktadır. İtalya’nın neredeyse tüm bölgelerinde bir, ve bunun haricinde tüm ülkelerde en az bir temsilciyle çok yaygın bir dağıtım ağına sahiptir. Firma, gelecek yıllarda İtalya’daki konumunu sağlamlaştırmak ve halihazırda faaliyet gösterdiği pazarlarda daha iyi yerlere gelmeyi hedeflemektedir.Ayrıca gelişmekte olan piyasalara da eğilecek, buradaki yatırım olanaklarını değerlendirecektir. Sektördeki tecrübesi, kalite odaklı çalışması ve farklı pazarlara gösterdiği ilgi, mutlaka başarıyı da beraberinde getirecektir.

 
 
82R Gücüyle Farklı
 

Ayarlanabilir menteşe. 82, La Florida tarafından yeni yöntemler kullanılarak dizayn edilen bir menteşedir. Üç önemli özelliği vardır: dayanıklılık, işlevsellik ve kullanışlılık. Hareketin merkezinde yer aldığı için en az güç kullanılarak en rahat hareketin elde edilmesini sağlar. Altı köşeli bir anahtar yardımıyla, kapıların ve pencerelerin sökülmesine gerek olmaksızın üç eksen üzerinde ayarlanabilir. Servise gerek duymaz.

 
 
Mil 39R Sektörün sınırlarını belirleyen yüksek performans
 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilme arzumuz ve sürekli devam eden araştırma çalışmalarımızın sonucunda, kurulum işlemini çok kolaylaştıran mil 39 ortaya çıktı. Mil 39, pin yuvası görevi gören kendini yağlayan yuvası sayesinde, “arka menteşe” olarak bilinen bölgede sıkışma olsa bile çerçevenin hareket etmesini sağlar. Ayrıca gövde rotasyonunu engellemek için gövdenin ucu kare şeklinde dizayn edilmiştir.
Mil 39 ayrıca çerçeve kurulumunun daha da kolay yapılabilmesi için yükseklik ayarlama düzeneği ile de kullanılabilir. Çerçeve bu işlemden sonra ayarlanabilir.

 
 
İstenilen ölçüde torna: 3 mm’den 40 mm’ye kadar herşey mümkün
 

Uzun yıllar sonunda kazandığımız deneyim sayesinde La Florida olarak müşterilerin ihtiyaçlarına göre, farklı hammaddeler kullanarak (çelik, paslanmaz çelik, pirinç, aluminyum) çeşitli ebatlarda ürünler sunabilmekteyiz

 
 
İstenilen boyutta baskı: 1 mm’den 20 mm’ye kadar 360º çözümler
 

Firmanın gelişmiş teknolojisi, yakın zamana kadar torna yöntemi ile üretilebilen yüksek kesinlikteki parçaların istenilen şekillerde (oval, silindirik vs.) baskı yöntemi ile üretilebilmesine olanak sağlar.
Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu parçaları baskı yöntemi ile üretebilecek ekipmanlar da firmamız tarafından üretilmektedir.

 
 
82C Gücüyle Farklı
 

Kapatma menteşesi 82C, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yanıt vermek için yaptığımız sayısız çalışmanın bir sonucu olarak ortaya çıkmıştır. Üç boyutlu ayarlanabilir menteşe 82R (aynı boyutlar ve montaj ekipmanlarına sahiptirler) esas alınarak oluşturulan 82C, 90 dereceyr kadar açık durumda olan bir kapıyı otomatik olarak kapatır. Bu menteşe türü özellikle otel vb. işletmelerde kullanılır. 40 kg’a kadar ağırlıktaki kapılarda, kapının alt ve üst kısımlarına iki ayarlanabilir, ortaya da bir adet kapama menteşesi yerleştirilmesi önerilir. 60 kg’a kadar olan kapılarda ise iki adet ayarlanabilir iki adet de kapama menteşesi kullanılmalıdır. Kapama menteşesi 82C kapının yönüne göre sağ veya sol tarafta yer alabilir. 82C’nin dahili yayı ile çalışan kapama şiddeti, menteşenin ortasında yer alan parça bir pim yardımı ile döndürülerek ve menteşenin üzerinde yer alan vida ile sıkıştırmak yolu ile kolaylıkla ayarlanabilir. 82C göze hitap eder ve birçok farklı kaplama seçeneği mevcuttur.

 
 

Kendi Kapanır Yangın kapısı Menteşesi

 

Web Tasarımı Teknet Tasarım © 2007. Her Hakkı Saklıdır . İzinsiz Kopyalanmaz
www.ozaktif.com.tr  :: info@ozaktif.com.tr